DOS kortos

DOS kortos
  • DOS kortos
  • DOS kortos
  • DOS kortos
Art. nr.: FRM36
Likutis: >5 vnt.
Gamintojas: Mattel

Susipažinkite su naujuoju UNO kortų draugu - DOS! Skirtingai nei žaidžiant UNO kortomis, DOS žaidime vietoj vieno atsiranda du! Tai reiškia dvigubai daugiau netikėtumų. Išbandykite!

Žaidimo savybės:

  • Rekomenduojamas žaidėjų skaičius: 2-4
  • Rekomenduojamas amžius: 7+
  • Žaidimą sudaro 108 kortos

3,99€

-50%

7,99€

UNO turi naują geriausią draugą DOS! Šiame žaidime, skirtingai nei įprastame UNO, du yra svarbiau nei vienas, o skaičiai yra karaliai! Juos galima sumuoti, kombinuoti, o vieno ėjimo metu galima dėti net kelias kortas. Kaip ir įprastame UNO, žaidėjai siekia kuo greičiau atsikratyti visų rankoje turimų kortų, tačiau kai jos dvi lieka rankoje - nepamiršk sušukti DOS (reiškia du)! Kitaip  laukia bauda. Žaidėjas gauna taškus už kitų žaidėjų korteles, o tas, kuris pirmas surenka 200 taškų - laimi žaidimą.

DOS žaidime vietoj vieno atsiranda du! 

Skirtingai nei žaidžiant įprastą UNO, čia du yra svarbiau nei vienas, o skaičiai – karaliai! Juos smagu sumuoti ir kitaip derinti, o vienu metu galima dėti net dvi kortas. Kaip ir įprastame UNO, žaidėjai siekia kuo greičiau atsikratyti visų turimų kortų, tačiau rankoje likus dviem kortoms nepamiršk sušukti DOS (DU)! 

Specialios kortos. Laukinė DOS korta yra lygiavertė dviem bet kurios spalvos kortoms. Laukinė # korta skaičiuojama kaip bet kurio skaičiaus nuo 1 iki 10 korta.

    

Kortas galima dėti dviem būdais. Pirmas būdas – dėti vieną kortą, derančią su viena iš centrinių kortų. Antras būdas –  dėti dvi kortas, derančias su viena arba dviem centrinėmis kortomis.

Kaip žaisti UNO kortų žaidimą DOS galima pažiūrėti YouTube kanale VAIKAI VAIKAMS:

  • Vaikams nuo 7 metų.

Kartu rekomenduojame įsigyti