Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Mattel

Aktyvūs filtrai

Penkių Hot Wheels automodelių rinkinys

11,99 €
5 Hot Wheels automodelių rinkinys. Didžiulė metalinių modeliukų įvairovė.Kiekvienais metais HOT WHEELS automodeliukų kolekcijos atnaujinamos ir jų įvairovę sudaro apie 400 skirtingų modelių. Daug pasirinkimų. Galima kolekcionuoti labiausiai patinkančius, perduoti iš kartos į kartą. Amžius 3+

MEGA BLOKS kaladėlių rinkinys ( krepšyje 60 det.)

25,99 € −31% 17,93 €
Jei Jūsų vaikas gali įsivaizduoti, jis tai gali pastatyti su spalvingomis „Mega Bloks“ kaladėlėmis. „Mega Bloks“ – tai nesenstantis kaladėlių žaidimas vaikams, kuris padeda lavinti kūrybą, vystymąsi, rankyčių, akyčių koordinaciją, smulkiosios motorikos įgūdžius. Kaladėlių dydis yra specialiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad mažyliams bus patogu kaladėles paimti ir žaisti. Su šiomis kaladėlėmis vaikai gali kurti tokį didelį pasaulį, kokia didelė ir plati yra jų vaizduotė. Šios švelnių spalvų kaladėlės leis Jūsų mažyliui sukurti begales įvairiausių figūrų. Paskatinkite vaikutį netgi sukurti istoriją apie jo pastatytus gyvūnus, pastatus ir pan. Taip žaidimas bus dar linksmesnis, o vaikutis lavins savo įgūdžius. Rinkinį sudaro 60 detalių. Kaladėlės sudėtos į patogią, ekologišką pakuotę. Rekomenduojamas amžius vaikams nuo 1 metų.

MEGA BLOKS kaladėlių rinkinys ( krepšyje 80 det.)

26,39 €
Jei Jūsų vaikas gali įsivaizduoti, jis tai gali pastatyti su spalvingomis „Mega Bloks“ kaladėlėmis. „Mega Bloks“ – tai nesenstantis kaladėlių žaidimas vaikams, kuris padeda lavinti kūrybą, vystymąsi, rankyčių, akyčių koordinaciją, smulkiosios motorikos įgūdžius. Kaladėlių dydis yra specialiai pritaikytas mažoms rankytėms, tad mažyliams bus patogu kaladėles paimti ir žaisti. Su šiomis kaladėlėmis vaikai gali kurti tokį didelį pasaulį, kokia didelė ir plati yra jų vaizduotė. Šios ryškių spalvų kaladėlės leis Jūsų mažyliui sukurti begales įvairiausių figūrų. Paskatinkite vaikutį netgi sukurti istoriją apie jo pastatytus gyvūnus, pastatus ir pan. Taip žaidimas bus dar linksmesnis, o vaikutis lavins savo įgūdžius. Rinkinį sudaro 80 detalių. Kaladėlės sudėtos į patogią, ekologišką pakuotę. Rekomenduojamas amžius vaikams nuo 1 metų.

Žaidimas 'Beždžionėlės akrobatės'

34,99 € −34% 23,10 €
Beždžionėlės krenta, beždžionėlės krenta! Tai puikus žaidimas, kurį lengva išmokti, o dar smagiau žaisti! Žaidėjai į medį įtvirtina spalvotus pagaliukus ir medyje patupdo beždžionėles. Tuomet, paeiliui yra ritamas žaidimo kauliukas. Išristo kauliuko spalva rodo, kokį pagaliuką reikia žaidėjui ištraukti. Tačiau būk atsargus! Traukiant pagaliuką neužkliudyk beždžionėlių, kurios patogiai įsitaisę tupi medyje! Laimi tas žaidėjas, kuris surenka mažiausiai beždžionėlių. Iš viso žaidimą sudaro medis, žaidimo kauliukas, 30 beždžionėlių ir 30 skirtingų spalvų pagaliukų (3 skirtingos spalvos). Žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams virš 5 metų. Taisyklės itin paparastos, tad žaidimas puikiai pritaikytas vaikams.

UNO kortos

7,19 €
Kortų žaidimas „UNO“ sukurtas 1971 m. JAV. UNO reiškia žodį „Vienas“ italų ir ispanų kalbose. Šis žaidimas skirtas 2-10 žaidėjams, rekomenduojamas nuo 7 m. Gerai išmaišius kortas, kiekvienam žaidėjui padalinama po 7 jų. Likusios užverstos kortos padedamos rato viduryje, o viena korta paliekama atversta. Žaidėjas kortų dalintojo kairėje pradeda žaidimą. Pradedantis žaidėjas turi dėti tokią kortą, kuri sutaptų su atverstos kortos spalva ar skaičiumi. Kai žaidėjas neturi tinkamos kortos, jis privalo pasiimti naują kortą iš kortų krūvos. Jeigu iš krūvos paimta korta ir vėl yra neatinkama nei pagal spalvą, nei pagal skaičių, žaidėjas tokiu atveju perleidžia ėjimą kitam žaidėjui. Žaidėjui, kuriam liko viena korta, turi sušaukti UNO. Jeigu žaidėjas pamiršta pasakyti šį žod, o kitas žaidėjas tai pastebi, tokiu atveju su viena korta likęs žaidėjas turi paimti 2 kortas iš kortų kaladės. Žaidimas baigiamas, kai vienas žaidėjas lieka su kortomis. Žaidimo nugalėtojas - pirmasis nebeturintis kortų. Žaidimo laimėtojas yra žaidėjas, pirmasis surinkęs 500 taškų. Smagus ir tinkamas žaisti kiekvienam, tikrai pravers tiek šeimos, tiek draugų, tiek kolegų būryje.

Žaidimas Scrabble lietuvių kalba

35,99 € −36% 23,03 €
Pasinerkite į klasikinio kryžiažodžių žaidimo „Scrabble“ pasaulį! Šis visame pasaulyje pamėgtas, dinamiškas ir interaktyvus žaidimas leis išlaisvinti savo vidinį žodžių žinovą bei įgalinti kūrybiškumą. Meskite iššūkį savo draugams ir šeimos nariams – ar pasiruošę sužinoti, kas gudriausiai išsiaiškina žodžių vingrybes? Pagrindinės žaidimo charakteristikos: • „Scrabble“ yra žodžių dėliojimo žaidimas, skirtas 2-4 žaidėjams nuo 8 metų amžiaus. • Žaidimo metu reikia sudėlioti žodžius kryžiažodžio forma ant žaidimo lentos. Kiekvienas žaidėjas atsitiktine tvarka ištraukia septynias raidžių plyteles, ant kurių nurodytas skirtingas taškų skaičius, ir pradeda žaidimą. • Žaidėjai varžosi kuo geriau panaudodami turimas raides daugiausiai taškų duodančiose žodžių kombinacijose. Laimi žaidėjas, surinkęs didžiausią taškų skaičių. • Norint žaisti „Scrabble“, nebūtinas platus žodynas. • „Scrabble“ žaidimo rinkinyje yra žaidimo lenta, 120 raidžių plytelių, keturi stovai, raidžių maišelis ir instrukcijos. • „Scrabble“ – ne tik pramoginis, bet ir edukacinis žaidimas. Jis padeda plėsti žodyną, lavinti rašybos, matematinius, strateginius, komandinio darbo įgūdžius. • Žaidimas lietuvių kalba. • Amžius 8+ • Žaidėjų skaičius 2-4 Įdomūs faktai: • 2023 metais „Scrabble“ – populiariausias pasaulyje žodžių žaidimas – atšventė savo 75 gimtadienį. • XX a. ketvirtajame dešimtmetyje, Didžiosios depresijos laikotarpiu, architektas Alfredas Buttsas sugalvojo „Scrabble“ žaidimo pirmtaką kaip pramogą esant ribotam biudžetui. Iš pradžių žaidimas vadinosi „Lexiko“ ir „Criss-Crosswords“. • Nuo 1948-ųjų yra parduota daugiau kaip 165 milijonai „Scrabble“ žaidimo rinkinių 120 skirtingų pasaulio šalių. Tai reiškia, kad vidutiniškai per dieną yra parduodama daugiau kaip 6000 žaidimo vienetų visame pasaulyje. • Šiuo metu „Scrabble“ yra leidžiamas 28 skirtingomis kalbomis, įskaitant Brailio raštą. Naujausia – 2006 metais pristatyta versija ukrainiečių kalba. • Pasaulyje yra apie 4000 „Scrabble“ klubų. • Visame pasaulyje „Scrabble“ plačiai naudojamas kaip anglų kalbos mokymosi priemonė. • 1998-aisiais, minint 50-ąsias žaidimo metines, buvo surengtas didžiausias pasaulyje „Scrabble” žaidimas, vykęs Didžiosios Britanijos Vemblio stadione. Žaidimo metu varžėsi Didžiosios Britanijos kariuomenė ir Karališkasis karinis jūros laivynas. Šis žaidimas, kurį laimėjo Karališkasis laivynas, įrašytas į Gineso pasaulio rekordų knygą, mat raidžių plytelės siekė beveik 2 metrus!

Hot Wheels Track Builder trasos prailginimas

15,99 €
Junkite detales ir sukurkite išskirtines „Hot Wheels“ trasas, kuriose galėsite išssiaiškinti, kuris automodeliukas greičiausias, junkite skirtingus „Hot Wheels“ rinkinius ir sukurkite išskirtinį „Hot Wheels“ miestą. · Pridėtas 1 automodeliukas. · Rinkinį sudaro: 12 detalių 22 cm ilgio, 6 detalės 30 cm ilgio ir 18 trasos jungčių. · Galima jungti su kitais „Hot Wheels“ rinkiniais. · Amžius: 4+

„Cave Club“ herojus Sleitas

24,99 € −52% 12,00 €
„Cave Club“ - tai „Uolos klubo“ maištingų vaikų grupelė, atkeliavusi iš praeities, dinozaurų laikų. Įtraukiantys nuotykiai džiunglėse kartu su bičiuliais dinozaurais skatins vaikus keliauti atgal laiku ir atrasti, patirti naujų laukinių istorijų su savo mėgstamais priešistorės personažais. Herojus Slaitas šaunus, kūrybiškas ir aistringas graffiti piešėjas. Į rinkinį įeina lėlė, šukos, gyvūnėlis, piešimo įrankiai. Lėlę galima lenkti ties alkūnėmis, riešais, keliais. Amžius 4+

Formelių rūšiuoklė - drugelis PP

4,51 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Jums šypsosi spalvotas drugelis! Jo sparneliuose slepiasi skirtingų formų ir spalvų figūrėlės. Jos lengvai išsiima, tad vaikučiams tai nesukels sunkumų. Drugelis atsidaro, tad formeles galima sudėti ir į jo vidų. Žaisliukas padės lavinti mažylio smulkiosios motorikos įgūdžius, akyčių ir rankyčių koordinaciją, padės susipažinti ir atskirti skirtingas formas ir spalvas, lavinti mąstymą, atrasti problemų sprendimų būdus. Vaikams nuo 6 mėn. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!