Prekės su pažeista pakuote

Aktyvūs filtrai

„Blaze džipai monstrai“ automobilis (metalinis) PP

4,99 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Šie kolekciniai džipai monstrai turi didelius ratus ir dar didesnes asmenybes. Surink juos visus, nes su šiais džipais nėra neįveikiamų kliūčių, taip pat su šiais džipais galėsi atlikti įspūdingus triukus ir pasinerti į nepamirštamas lenktynes. Rekomenduojama nuo 3 m. amžiaus. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

DOS kortos PP

2,99 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! UNO turi naują geriausią draugą DOS! Šiame žaidime, skirtingai nei įprastame UNO, du yra svarbiau nei vienas, o skaičiai yra karaliai! Juos galima sumuoti, kombinuoti, o vieno ėjimo metu galima dėti net kelias kortas. Kaip ir įprastame UNO, žaidėjai siekia kuo greičiau atsikratyti visų rankoje turimų kortų, tačiau kai jos dvi lieka rankoje - nepamiršk sušukti DOS (reiškia du)! Kitaip  laukia bauda. Žaidėjas gauna taškus už kitų žaidėjų korteles, o tas, kuris pirmas surenka 200 taškų - laimi žaidimą. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

Hot Wheels garažas su triukais PP

19,99 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Šiame garaže gali tilpti daugiau nei 15 automobiliukų, kurie ne tik čia parkuosis, tačiau galės ir šokinėti nuo tramplynų bei atlikinėti kitus triukus, Prijunkite šį garažą prie kitų „Hot Wheels“ trasų ir sukurkite nuostabų miestą! Rinkinyje yra ir automobiliukas, Amžius 5+ DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

UNO žaidimas su dvipusėmis kortomis PP

3,39 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Tai visiems gerai žinomas žaidimas „UNO“ su dvipusėmis kortelėmis ir specialia taisykle, kuri suteikia dar daugiau azarto ir linksmybių, Žaidėjai stengiasi kuo greičiau atsikratyti turimų kortelių, derinant jas skaičiumi ar spalva, Kai pradedama žaisti „atvirkštine“ korta, visi žaidėjai taip pat apverčia korteles ir žaidimas tęsiamas toliau, Kai lieka tik viena kortelė, nepamirškite sušukti UNO! Amžius 7+ DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

Polly Pocket dėžutė - siurprizas PP

7,30 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Tai „Polly Pocket“ dėžutė - siurprizas! Jos viduje atrasite undinėlės, vienaragio, mažosios princesės ar namelio medyje rinkinyje tačiau koks jis, sužinosite tik atidarę dėžutę su kaspinu, Kiekvienoje jų yra trys skyreliai, kurioje slepiasi 3 siurprizai su detalėmis, lėlytė, aksesuarai bei lipdukai, kurie leis klijuoti lėlytę prie rinkinio dalių, Atraskite šaunuosius rinkinius, juos sudėliokite ir kurkite naujus nuotykius! Amžius 4+ DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

Žaidimas 'Beždžionėlės akrobatės' PP

13,99 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Beždžionėlės krenta, beždžionėlės krenta! Tai puikus žaidimas, kurį lengva išmokti, o dar smagiau žaisti! Žaidėjai į medį įtvirtina spalvotus pagaliukus ir medyje patupdo beždžionėles, Tuomet, paeiliui yra ritamas žaidimo kauliukas, Išristo kauliuko spalva rodo, kokį pagaliuką reikia žaidėjui ištraukti, Tačiau būk atsargus! Traukiant pagaliuką neužkliudyk beždžionėlių, kurios patogiai įsitaisę tupi medyje! Laimi tas žaidėjas, kuris surenka mažiausiai beždžionėlių, Iš viso žaidimą sudaro medis, žaidimo kauliukas, 30 beždžionėlių ir 30 skirtingų spalvų pagaliukų (3 skirtingos spalvos), Žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams virš 5 metų, Taisyklės itin paparastos, tad žaidimas puikiai pritaikytas vaikams DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!