Prekės su pažeista pakuote

Aktyvūs filtrai

Formelių rūšiuoklė - drugelis PP

4,51 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Jums šypsosi spalvotas drugelis! Jo sparneliuose slepiasi skirtingų formų ir spalvų figūrėlės. Jos lengvai išsiima, tad vaikučiams tai nesukels sunkumų. Drugelis atsidaro, tad formeles galima sudėti ir į jo vidų. Žaisliukas padės lavinti mažylio smulkiosios motorikos įgūdžius, akyčių ir rankyčių koordinaciją, padės susipažinti ir atskirti skirtingas formas ir spalvas, lavinti mąstymą, atrasti problemų sprendimų būdus. Vaikams nuo 6 mėn. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

Hot Wheels transporterio ir automodelio rinkinys PP

9,43 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Šie puikūs transporteriai pasiruošę keliauti į lenktynes! Automobiliai nutrūktgalviškai skrieja tiek lygiu keliu, tiek nuokalne, o kilpas įveikti, jiems vieni juokai! Kiekvienas transporteris turi nuimamą kabiną, priekabą ir automobilį ar sraigtasparnį. Vaikai gali surinkti juos visus, keisti ir derinti įvairiausiais būdais. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

„Blaze džipai monstrai“ automobilis (metalinis) PP

5,95 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Šie kolekciniai džipai monstrai turi didelius ratus ir dar didesnes asmenybes. Surink juos visus, nes su šiais džipais nėra neįveikiamų kliūčių, taip pat su šiais džipais galėsi atlikti įspūdingus triukus ir pasinerti į nepamirštamas lenktynes. Rekomenduojama nuo 3 m. amžiaus. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

UNO Express kortos PP

2,27 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Vaikams nuo 7 metų. Tai greitoji UNO versija. Žaidėjai žaidimą pradeda su 5-iomis (vietoj 7 kortų), o pati kortų kaladė yra mažesnė, jog kiekvienas raundas būtų užbaigiamas greičiau. Kaip ir tradiciniame UNO, kortos dedamos derinant spalvą ar skaičių. Žaidimą paįvairina specialiosios veiksmo kortos, o žaidėjas, kuris pirmas atsikrato visų kortų laimi žaidimą. Tik nepamiršk sušukti „UNO“ kai rankoje lieka viena korta! DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ

DOS kortos PP

3,59 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! UNO turi naują geriausią draugą DOS! Šiame žaidime, skirtingai nei įprastame UNO, du yra svarbiau nei vienas, o skaičiai yra karaliai! Juos galima sumuoti, kombinuoti, o vieno ėjimo metu galima dėti net kelias kortas. Kaip ir įprastame UNO, žaidėjai siekia kuo greičiau atsikratyti visų rankoje turimų kortų, tačiau kai jos dvi lieka rankoje - nepamiršk sušukti DOS (reiškia du)! Kitaip  laukia bauda. Žaidėjas gauna taškus už kitų žaidėjų korteles, o tas, kuris pirmas surenka 200 taškų - laimi žaidimą. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

Polly Pocket žaidimo rinkinys „Didis pasaulis“ PP

14,35 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Tai rinkinukai, kurių viduje slepiasi mažos lėlytės ir jų namai ar pramogų vietos. Iš išorės tai dailios, spalvingos dėžutės, tačiau jų viduje atrasite nuostabų „Polly Pocket“ lėlyčių žaidimo rinkinį. Jį sudaro lėlytė, baldai ir aksesuarai. Rekomenduojama nuo 4 m. amžiaus. DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

Hot Wheels garažas su triukais PP

23,24 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Šiame garaže gali tilpti daugiau nei 15 automobiliukų, kurie ne tik čia parkuosis, tačiau galės ir šokinėti nuo tramplynų bei atlikinėti kitus triukus, Prijunkite šį garažą prie kitų „Hot Wheels“ trasų ir sukurkite nuostabų miestą! Rinkinyje yra ir automobiliukas, Amžius 5+ DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

UNO žaidimas su dvipusėmis kortomis PP

3,94 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Tai visiems gerai žinomas žaidimas „UNO“ su dvipusėmis kortelėmis ir specialia taisykle, kuri suteikia dar daugiau azarto ir linksmybių, Žaidėjai stengiasi kuo greičiau atsikratyti turimų kortelių, derinant jas skaičiumi ar spalva, Kai pradedama žaisti „atvirkštine“ korta, visi žaidėjai taip pat apverčia korteles ir žaidimas tęsiamas toliau, Kai lieka tik viena kortelė, nepamirškite sušukti UNO! Amžius 7+ DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!

Žaidimas 'Beždžionėlės akrobatės' PP

16,35 €
DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ! Beždžionėlės krenta, beždžionėlės krenta! Tai puikus žaidimas, kurį lengva išmokti, o dar smagiau žaisti! Žaidėjai į medį įtvirtina spalvotus pagaliukus ir medyje patupdo beždžionėles, Tuomet, paeiliui yra ritamas žaidimo kauliukas, Išristo kauliuko spalva rodo, kokį pagaliuką reikia žaidėjui ištraukti, Tačiau būk atsargus! Traukiant pagaliuką neužkliudyk beždžionėlių, kurios patogiai įsitaisę tupi medyje! Laimi tas žaidėjas, kuris surenka mažiausiai beždžionėlių, Iš viso žaidimą sudaro medis, žaidimo kauliukas, 30 beždžionėlių ir 30 skirtingų spalvų pagaliukų (3 skirtingos spalvos), Žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams virš 5 metų, Taisyklės itin paparastos, tad žaidimas puikiai pritaikytas vaikams DĖMESIO! PAŽEISTA PAKUOTĖ!