Barbės rinkinys Spalvų siurprizas

Barbs rinkinys Spalvų siurprizas
  • Barbs rinkinys Spalvų siurprizas
  • Barbs rinkinys Spalvų siurprizas
  • Barbs rinkinys Spalvų siurprizas
  • Barbs rinkinys Spalvų siurprizas
  • Barbs rinkinys Spalvų siurprizas
Art. nr.: GTP43
Likutis: >5 vnt.

Atrask siurprizus, begalinį spalvų žaismą, įvaizdžio derinius ir naujus nuotykius! 

21,59€

Barbės rinkinys „Spalvų siurprizas“ – kupinas netikėtumų, staigmenų, žaidimo įvairovės! Kuri lėlė bus ? Kiekviena lėlė turi skirtingą akių spalvos, plaukų spalvos, odos tono ir dekoruoto liemenėlės derinį, tačiau netikėtumai tęsiasi ... atidarykite maišelius ir suraskite undinės peleką, vėrinį, šepetėlį ir mažą kempinę. Pamerkite kempinę į šaltą ledinį vandenį ir naudokite ją lėlės lūpoms, plaukams ir veidui pakeisti - jos akys, plaukai ir lūpos keičia spalvą! Naudodami šiltą ir šaltą vandenį, galima vėl ir vėl kartoti šią transformaciją. 

Linksmiausia staigmenos dalis – pakuotė! Ištraukite juostelę, atidarykite pakuotę ir rasite skaidrią tūbelę. Pripildykite tūbelę šilto vandens, į ją įdėk Barbę. Vanduo taps žalsvas, o Barbė atskleis savo spalvas. Sudrėkinus šiltu vandeniu, kiekviena Barbė atskleidžia skirtingą akių, plaukų ir odos  spalvą.

  

Atidarykite maišelius, kuriuose rasite uodegą, kaklo papuošalą, kempinę ir šukas. Užbaikite Barbės įvaizdį pritvirtinkite uodegą, uždėkite kaklo papuošalą, sušukuokite plaukus!

  

Undinėlės peleką pridėjus - daugiau pliuškenimosi vandeny.     Šiltas ir šaltas vanduo keičia Barbės akių, plaukų, odos spalvą.

   

Savybės:

  • Kiekviena serija turi unikalią temą - šios „Color Reveal ™ Barbie®“ lėlės virsta undinėlėmis. Skaidrią tūbą galima naudoti aksesuarams susidėti. Lėles galima kolekcionuoti, derinti tarpusavy skirtingus aksesuarus.
  • Rinkinį sudaro: 1 lėlė su spalvos keitimo ypatybėmis, pelekas, vėrinys, šukos, kempinėlė.  Lėlė stovėti pati negali.

  • Amžius 3+

Įspėjimas. Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams.  Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Lėlės ir aksesuarai gali skirtis, priklausomai nuo kolekcijos.

Kartu rekomenduojame įsigyti