Barbė Madistė su Baltme

Barbė Madistė su Baltme
  • Barbė Madistė su Baltme
  • Barbė Madistė su Baltme
  • Barbė Madistė su Baltme
  • Barbė Madistė su Baltme
Art. nr.: GHW51
Likutis: Nėra sandėlyje
Gamintojas: Mattel

2019 m. minint lėlės Barbės 60-ąjį jubiliejų, „Mattel“ sukūrė  lėles Barbes su fizine judėjimo negalia bei turinčias tokias ligas kaip alopecija, baltmė.  Šiomis lėlėmis siekiama ugdyti vaikų empatiją ir supratimą, kad žmonės, turintys negalią, yra tokie pat kaip ir neturintieji. Taip pat šios Barbės yra skirtos neįgaliems vaikams. Taip jiems pirmą kartą istorijoje suteikiama galimybė žaisti su lėlėmis Barbėmis, atspindinčiomis jų realybę. 

8,05€

-38%

12,99€

2019 m. minint lėlės Barbės 60-ąjį jubiliejų, „Mattel“ sukūrė dvi lėles Barbes su fizine judėjimo negalia bei turinčias tokias ligas kaip alopecija, baltmė. 

       

Šiomis lėlėmis siekiama ugdyti vaikų empatiją ir supratimą, kad žmonės, turintys negalią, yra tokie pat kaip ir neturintieji. Taip pat šios Barbės yra skirtos neįgaliems vaikams. Taip jiems pirmą kartą istorijoje suteikiama galimybė žaisti su lėlėmis Barbėmis, atspindinčiomis jų realybę.

Įdomu tai, kad Barbė neįgaliojo vežimėlyje buvo sukurta sulaukus labai daug klientų pageidavimų, kad tokia lėlė atsirastų prekyboje, o lėlė Barbė su kojos protezu sukurta bendradarbiaujant su žymia negalios aktyviste iš JAV trylikamete Jordan Reeves.

Abi Barbės JAV bei Vakarų Europoje sulaukė daug palankaus dėmesio ir priklauso „Barbie Fashionistas“ linijai. Šioje linijoje taip pat yra apvalių kūno formų ir tamsiaodės Barbės. Kurdama šias Barbes „Mattel“ pristato vaikams pasaulyje egzistuojančią įvairovę ir suteikia visiems vaikams galimybę patirti džiaugsmą žaidžiant su Barbe, o svarbiausia skatina empatijos jausmus patirti jau žaidžiant.

   

Savybės:

  • Ši lėlė yra smulkesnio kūno sudėjimo nei originalios lėlės, o jos veide, kakle, rankose matyti baltmės zonos.
  • Lėlė aprengtra dryžuota suknele ir sportiniais bateliais.
  • Lėlė kitokia nei dauguma, todėl rekomenduojama vaikams paaiškinti priežastis.
  • Amžius 3+


Tyrimai rodo, jog žaidimas lėlėmis suaktyvina smegenų veiklą, susijusią su socialiniais ir emociniais įgūdžiais. Žaidimas lėlėmis ugdo empatijos jausmą. Plačiau skaitykite čia:
#Barbie #NaudaZaidziantLelemis #EmpatijosUgdymas

Kartu rekomenduojame įsigyti