Barbė Madistė, protezuota koja

Barbė Madistė, protezuota koja
  • Barbė Madistė, protezuota koja
  • Barbė Madistė, protezuota koja
  • Barbė Madistė, protezuota koja
  • Barbė Madistė, protezuota koja
  • Barbė Madistė, protezuota koja
Art. nr.: GHW60
Likutis: 1 vnt.
Gamintojas: Mattel

2019 m. minint lėlės Barbės 60-ąjį jubiliejų, „Mattel“ sukūrė  lėles Barbes su fizine judėjimo negalia bei turinčias tokias ligas kaip alopecija, baltmė.  Šiomis lėlėmis siekiama ugdyti vaikų empatiją ir supratimą, kad žmonės, turintys negalią, yra tokie pat kaip ir neturintieji. Taip pat šios Barbės yra skirtos neįgaliems vaikams. Taip jiems pirmą kartą istorijoje suteikiama galimybė žaisti su lėlėmis Barbėmis, atspindinčiomis jų realybę. 

8,06€

-38%

13,00€

2019 m. minint lėlės Barbės 60-ąjį jubiliejų, „Mattel“ sukūrė dvi lėles Barbes su fizine judėjimo negalia bei turinčias tokias ligas kaip alopecija, baltmė. 

Šiomis lėlėmis siekiama ugdyti vaikų empatiją ir supratimą, kad žmonės, turintys negalią, yra tokie pat kaip ir neturintieji. Taip pat šios Barbės yra skirtos neįgaliems vaikams. Taip jiems pirmą kartą istorijoje suteikiama galimybė žaisti su lėlėmis Barbėmis, atspindinčiomis jų realybę.

Įdomu tai, kad Barbė neįgaliojo vežimėlyje buvo sukurta sulaukus labai daug klientų pageidavimų, kad tokia lėlė atsirastų prekyboje, o lėlė Barbė su kojos protezu sukurta bendradarbiaujant su žymia negalios aktyviste iš JAV trylikamete Jordan Reeves.

Abi Barbės JAV bei Vakarų Europoje sulaukė daug palankaus dėmesio ir priklauso „Barbie Fashionistas“ linijai. Šioje linijoje taip pat yra apvalių kūno formų ir tamsiaodės Barbės. Kurdama šias Barbes „Mattel“ pristato vaikams pasaulyje egzistuojančią įvairovę ir suteikia visiems vaikams galimybę patirti džiaugsmą žaidžiant su Barbe, o svarbiausia skatina empatijos jausmus patirti jau žaidžiant.

Sveiki,

esu tokia pat, kaip ir kitos Barbės. Labai mėgstu žaisti su vaikais. Tačiau turiu fizinę judėjimo negalią, todėl nešioju kojos protezą. Esu čia tam, kad vaikai išmoktų priimti kitokius žmonės, gyvenančius tarp mūsų.

Savybės:

  • Lėlė tamsiaodė.
  • Lėlės viena koja yra protezuota, ją galima nuimti.
  • Lėlė kitokia nei dauguma, todėl rekomenduojama vaikams paaškinti priežastis.
  • Amžius 3+

   

Barbės Madistės, protezuota koja, vaizdo klipai:


Tyrimai rodo, jog žaidimas lėlėmis suaktyvina smegenų veiklą, susijusią su socialiniais ir emociniais įgūdžiais. Žaidimas lėlėmis ugdo empatijos jausmą. Plačiau skaitykite čia:
#Barbie #NaudaZaidziantLelemis #EmpatijosUgdymas

Kartu rekomenduojame įsigyti