Matchbox

„Mattel“ ir „Matchbox“ tvarumo politika

Vienas svarbiausių „Mattel“ principų – tvarumas, taigi, stengiamasi kurti tvarius, aplinkai draugiškus produktus ir pakuotes. „Mattel“ prekinio ženklo „Matchbox“ produktai – tikrovę atitinkantys automobiliukai – puikus to įrodymas.
Šiandienis vaikų žaidimas daro įtaką jų elgesiui ateityje.. Jau beveik 70 me...

„Mattel“ ir „Matchbox“ tvarumo politika

Vienas svarbiausių „Mattel“ principų – tvarumas, taigi, stengiamasi kurti tvarius, aplinkai draugiškus produktus ir pakuotes. „Mattel“ prekinio ženklo „Matchbox“ produktai – tikrovę atitinkantys automobiliukai – puikus to įrodymas.
Šiandienis vaikų žaidimas daro įtaką jų elgesiui ateityje.. Jau beveik 70 metų „Matchbox“ tiki, kad žaidimai vaikams yra puikus būdas pažinti ir pamilti juos supantį pasaulį. Kitaip tariant, vaikams suteikiama galimybė sėsti prie gyvenimo vairo ir važiuoti geresnės ateities link.
Nuolat kintantis klimatas, didėjanti gamtos išteklių tarša paskatino „Matchbox“atkreipti į tai dėmesį, ir kurti aplinkai draugiškus žaislus, kurie, tikima, pastūmės vaikus į tvaresnę ir saugesnę ateitį.

• Medžiagos produktams atrenkamos itin rūpestingai. Stengiamasi visus žaislus ir pakuotes pagaminti iš 100 proc. perdirbtų medžiagų.
• Apgalvotos pakuotės. Pakuotės kuriamos taip, kad būtų sumažintas energijos suvartojimas ir anglies dvideginio išmetimas, be to, jas būtų galima atsakingai išmesti, nedarant žalos aplinkai.
• Atsakinga produkcija. Kuriami ilgaamžiai žaislai, kurie būtų perduodami iš kartos į kartą.

„Matchbox“ pardavimų skaičius sparčiai didėja, tačiau neketinama sustoti. Priešingai, „Matchbox“ pasiryžę augti kurdami dar kokybiškesnes pakuotes ir dar pažangesnius žaislus, kurie vaikams primins pirmuosius turėtus ir mylėtus automobilius, tačiau bus už juos kur kas pranašesni.
„Matchbox“ ketina tai pasiekti, naudodami gerai apgalvotą strategiją:

• Keičiamas bendrovės požiūris. Individualų mąstymą pakeisti komandiniu ir tinkamu ateičiai.
• Investuojama į perdirbtą, perdirbamą plastiką ir bioplastiką. Žaislai ir pakuotės gaminami iš perdirbtų medžiagų.
• Ieškoma būdų kurti pakuotes be plastiko. Pirmieji tokių pakuočių pavyzdžiai yra „Power Grabs“ produktai.

„Matchbox“ investuoja ne tik į perdirbto, perdirbamo plastiko, bioplastiko ar neplastikinių pakuočių naudojimą. Imamasi ir kitų veiksmų, padedančių mažinti taršą:
• Žaidimų rinkiniai kuriami taip, kad jų dalis būtų lengva rūšiuoti. Rūšiuojamos dalys ir lengvai išrenkamos elektroninės dalys žaisluose gaminamos kaip viena lengvai išimama dalis – taip palengvinamas šių dalių rūšiavimas.
• Ant pakuočių pridedami QR kodai, kuriuose pateikiama informacija klientams, kaip tinkamai rūšiuoti ir rūpestingai išmesti žaislų elektronines dalis.
• Klientams pridedamos ir rūšiavimo instrukcijos, supažindinančios su tinkamu pakuočių rūšiavimu.
• Mažinamos energijos sąnaudos, anglies dvideginio ir taršos kiekis gamyboje, tačiau visuomet siekiama išlaikyti aukštą „Matchbox“ gaminių kokybę.

Ir tai dar ne viskas, atsižvelgdami į didėjančią elektrinių automobilių paklausą, „Matchbox“ penkis kartus padidino elektrinių automobiliukų gamybą. Be to, žaislų rinkiniai – degalinės – buvo pakeisti į elektrinių automobilių krovimo stoteles. Tokiu būdu norima įkvėpti vaikus sėsti prie mūsų aplinkai nekenksmingo automobilio vairo ir veržtis į žalesnį rytojų.

Skaityti daugiau...