Akcijos

Juodasis penktadienis 2022. Masinis išpardavimas, kuris atidaro oficialų pasiruošimą Kalėdoms.

Black Friday Lietuvoje geriau žinoma diena kaip Juodasis penktadienis. Sužinoti, kada bus juodasis penktadienis – labai paprasta. Jis vyksta kiekvienais metais tuo pačiu metu – ketvirtąjį lapkričio penktadienį. Būtent ši diena oficialiai atidaro kalėdinio pasiruošimo laikotarpį. Tai puiki proga su itin didele nuolaida įsigyti įvairiausių pirkinių gražiausioms metų šventėms: nuo dovanų artimiesiems iki šventinių dekoracijų.

Juodojo penktadienio istorija

Black Friday kilo Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra laikoma simboline Kalėdų sezono pradžia. Ketvirtadienį atšventus Padėkos dieną, sudalyvavus parade, kur Kalėdų Senelis pranešdavo apie didelių nuolaidų išpardavimus, amerikiečiai penktadienį mielai neidavo į darbą ir pradėdavo rūpintis šventiniais pirkiniais.
Black Friday gyvuoja jau daugiau nei 70 metų, o šiandien ši diena švenčiama ir žinoma visame pasaulyje kaip apsipirkimų karštinė. Šis išpardavimas yra toks rimtas, kad kai kurios valstijos Black Friday yra paskelbusios oficialia išeigine tam, kad visi amerikiečiai galėtų pasinaudoti didelių nuolaidų pasiūlymais ir tinkamai pasiruoštų artėjančioms šventėms. Lietuvą ši apsipirkimų šventė pasiekė 2010 metais ir tapo viena laukiamiausių apsipirkimo dienų metuose.

Juodasis penktadienis Lietuvoje

Nors Lietuvoje Juodasis penktadienis nėra toks masiškas kaip Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau šią dieną taip pat netrūksta gausybės pasiūlymų su nuolaida įsigyti prekių tiek fizinėse parduotuvėse, tiek ir internete. Lietuvoje Black Friday diena skirta ne tik švenčių pasiruošimui, namų atsinaujinimui, bet veiklų su šeima praplėtimui – perkami stalo žaidimai, konkstruktoriai bei įvairūs žaidimai vaikams.

Kaip pasiruošti ir geriausiai išnaudoti Black Friday pasiūlymus

Lengva „pamesti galvą“ dėl gausių išpardavimo pasiūlymų. Tad kaip reiktų tinkamai pasiruošti Juodajam penktadieniui, kad maksimaliai išnaudotumėte išpardavimų karštinės pasiūlymus?
• Pirmiausia susidarykite pirkinių sąrašą, pagal kurį planuojate įsigyti reikiamas prekes su didele nuolaida. Jei tokio dar neturite – apgalvokite, ko jums gali reikėti artimiausiu metu ir apsvarstykite, kokias dovanas planuojate dovanoti artimiesiems šiais metais. Ypač pravartu apžvelgti dovanas vaikams – stalo žaidimus, konkstruktorius, lėles ir kitus žaislus, kurie įprastai kainuoja daugiau nei prekės suaugusiems.
• Nusimatykite biudžetą, kurį skirsite Juodojo Penktadienio pasiūlymams ir pasilikite dalį pinigų rezervo, kuris bus ypač naudingas nenumatytiems, bet labai aktualiems pirkiniams, apie kuriuos planuodami pirkinių sąrašą tiesiog nepagalvojote.
• Prieš įsigyjant nenumatytą pirkinį apsvarstykite, kur jis bus panaudotas ar kam padovanotas. Taip išvengsite netinkamų pirkinių, kurie vėliau gali ilgai dulkėti spintoje.
• Na, o jei vis tik nespėjote įsigyti norimų žaislų ir stalo žaidimų elektroninėje žaislų parduotuvėje Rududu.lt, tai dar galėsite padaryti ir Cyber Monday (Kibernetinį pirmadienį), kada galios tos pačios Juodojo penktadienio akcijos.

Juodojo penktadienio pasiūlymai elektroninėje žaislų parduotuvėje Rududu.lt

Žaislų elektroninėje parduotuvėje Rududu.lt taip pat vyks apsipirkimų šventė ir bus be galo daug įvairių didelių Juodojo penktadienio nuolaidų ir akcijų pigiau įsigyti žaislus bei stalo žaidimus. O perkant internetu sutaupysite laiko ir kantrybės – nereiks stovėti eilėse ir kamščiuose. Taip pat galėsite ramiai peržvelgti ir pasinaudoti specialiais pasiūlymais, kurių nuolaida sieks net iki 50%.
Norintiems sutaupyti ir pasiruošti gražiausioms metų šventėms be didelio streso reiktų Black Friday dieną įsitraukti į savo dienotvarkę. O mėgstantys ramiai ir apgalvotai apsipirkti Juodojo penktadienio pasiūlymais Rududu.lt galės pasinaudoti ir Kibernetinį pirmadienį (Cyber Monday).
Akcija galios: 2022 11 24 – 2022 11 28.